bolo by úprimné keby degresívci priznali že im ide prd o 13. dôchodok a dôchodcov vôbec, ale o povalenie vlády Fica
bolo by úprimné keby degresívci priznali že im ide prd o 13. dôchodok a dôchodcov vôbec, ale o povalenie vlády Fica
heslo z krátkeho výkladového slovníka degresívcov:
hulvátstvo a vandalizmus na ulici ... kreslenie názorov
bože, degresívec a nechce podporovať zelenského
Treba mu zvýšiť finančné dávky, lebo desiatky percent idú do luftu a neostane na obranu
ty čo nie si v robote
hm, baba si zdarma spraví reklamu za 100000.-
a nepálcom dá 700.-
To sa nemohlo skončiť inak
anglosasom by som pokojne dal 99
Ten jeden bod ako nádej že všetci predsa len nie sú špiny
údajne čaputovej chutí zelenského viacej
zmeň si nick tak aby obsahoval 's'
Napríklad taký SStanko vyhovuje
som rád že meinstrím občas uverejňuje aj to čo píšu Rusi :D
trdlo, kde som to obhajoval?
Ja sa snažím obhajovať iba fakty
toľko vzdelaní a všetko naprd.
Dali ti čiernobiele videnie sveta.
Ok, teraz napíš že problém s rómami je v rómoch, ktorí sa nezmenia lebo nechcú
neviem prečo taliani platili Srbom, keď orgány predávali albánci
pozri partissan,
už prekonávaš aj sstanka
takže zelenský dostal najnovšie krycie meno Moskva :D :D :D
ako málo stačí ku šťastiu degresívcovi
prvá vec čo mal Fico urobiť bolo zatočiť s degresívnymi médiami
Bohužiaľ zbabral to
tento tvoj príspevok som nahlásil ako nenávistný odporujúci slušnej diskusii
Odporúčame