..otváram druhý balík pukancov
..otváram druhý balík pukancov
majstri v skákaní do reči
si teraz skáču do reči navzájom
to píše tým
ktorí pri hocijakej správe napíšu niečo nenávistné voči Rusom
otvoril som si balík pukancov a pozerám
ako sa z progresívneho prekrúcača pravdy odborár vinco stal
all inclusive a žiadne problémy.
Akurát ten vodný nápoj, čo dávajú na pláži ako pivo, až od 10:00
ty si nečítaš svoje vlastné príspevky? Sám si do toho začal pliesť Putina.
Tým že autori ukážu aký to bol vrah by nerobili oslavu mikimu. Ale to sa nestalo. Autori aj s onríkom ukázali aký to bol dobráčisko. Ktorého vlastne prostredie (asi Mečiar alebo kto) dotlačili k tomu že začal brutálne vražiť všetko naokolo. Neviem prečo ťa baví obhajovať takú beštiu. Aj ten spišiak má viac rozumu
no však napíš čo ty si dokázal okrem písania platených trollých nezmyslov
tak to si potom musíš v oplechovanej ambasáde vyžiadať nové vydanie
no tak iba jeden príklad
Demagógia a podlosť je napríklad keď degresívci natočia film na oslavu masového vraha. Práve v dobe keď sa začne hovoriť o jeho prepustení na slobodu.
A niekto to tu začne obhajovať "lebo Putin" .
vinco a "novinárska integrita"
Podržte ma :D :D :D
A to si ani dopredu nezaložil svoje vlastné odbory? Tie čo zobral po kovačičovi boli zdá sa naprd. Bor...cirkus na kolečkách títo "odborári" z tvNarkóza
a nechápem prečo ti niekto za hlúpu otázku dá lajk
prečo na všetko reaguješ keď nevieš čítať s porozumením
filmy o mikim sú hnus.
Demagógia. Degresívcami dobre načasovaná demagógia
za dobro pokladáš keď niekoho dajú na rok nezákonne do väzby, však ?
blahoslavení chudobní duchom
lebo ich bude kráľovstvo nebeské
hľa aký dlhý a obsiahly článok
keď degresívci potrebujú zlikvidovať človeka s inými názormi
zdá sa že arogantný fracek mladý slafkovský nepadol ďaleko od stromu
Odporúčame