degresívci keď vidia Fica pri sile,
to je ako pre býka červené súkno
degresívci keď vidia Fica pri sile,
to je ako pre býka červené súkno
ale treba povedať,
že mu to išlo dobre
ide o deň hanby pre tzv civilizovaný západ,
ktorý znova začal podporovať fašistov - banderovcov
Je smutné že zabúdame na to kto nás oslobodil 45-tom spod fašistického nemecka
a meinstrím ostrakizuje Sovietsku armádu
SLAMA V KRAVÍNE!
tak robiť tu oslavu nejakého gruzínskeho teroristu, ktorý má sedieť v base,
to chce naozaj silný žalúdok
Ešte keby som bol na denníku smeti, alebo nočníkuN, nečudoval by som sa.
a dám ti radu.
Keď budeš chcieť nabudúce vykríknuť niečo v zmysle "sláva gruzínsku" (aj keď nechápem, nie som si istý či gruzínsky fašisti mali taký nejaký pozdrav), napíš to v gruznštine
a podľa admina som tiež porušil "kódex"
slama v kravíne !!!
(keď už si tu vykríkol niečo v skomolenej ukrajinčine)
nič si z toho nerob
Ja som napísal toto:
ukrajina je Rusko
Už od čias Kijevskej Rusi
a úbohé je že sa ešte aj trápne vyhováraš. Ja som o nej ani nevedel pokiaľ si mi ju nepodstrčil.
Ale čo čakať od šimečkovho degresívca
úbohé je že onanuješ na tejto fotke https://img.topky.sk/big/256567.jpg/martina-…
je to márne.
On si pozrie radšej nejaký americký film o tom ako jeden americký superhrdina porazí fašistov
.
Nesmrteľný pluk mu nič nehovorí
nevieš čítať ?
americkí vedci zistili že 10x
joo chlape, vyťahuješ tu staré fotky,
lebo ťa štve že si tam nebol.
Daj niečo k môjmu príspevku. Alebo ťa Šimkovičová zaujala viac ako šimečkova partnerka v prepotených slípoch?
a sabaka príde na to že tzv. "vakcíny" nemajú žiadne vedľajšie účinky, lebo to povedal fajzer
génius, keď nebudem niečo vedieť,
môžem sa ťa spýtať ?
nezaberajú ani mrna "vakcíny"
Odporúčame