keby len zadným vchodom.
korčok ho videl vyskakovať von oknom !
.
zvyčajné otázky degresívcov v takýchto prípadoch: odkiaľ má korčok fotografiu? Kto sleduje Slovenských europoslancov?
keby len zadným vchodom.
korčok ho videl vyskakovať von oknom !
.
zvyčajné otázky degresívcov v takýchto prípadoch: odkiaľ má korčok fotografiu? Kto sleduje Slovenských europoslancov?
degresívne hoaxy a konšpirácie
Hnus
evita03 trafila do čierneho, však?
degresívny slušnoľudia už iste majú detailný zoznam účastníkov koncertu
aby vedeli koho majú slušne lynčovať
Chudáci
bez Mečiara by nebolo Slovenska
dzurinda sa "zaslúžil" akurát o výpredaj strategických podnikov
akože za čo?
Ty koľko dostaneš z americkej ambasády?
škoda, myslel som že to dajú zuze
tím ida asi tak o korupciu ako matovičovi
363 znamená iba toľko že sa nič nestalo,
alebo to niekto zbabral a môže to spísať ešte raz
Nič sa neruší
a čo sa vlastne stalo?
Nasdtala uhorková sezóna? Dosť skoro.
pekná degresívna demagógia
Neviem o tom že by Netrebko bola vojnový zločinec alebo podporovateľ fašizmu
ak o niečom vieš, nahlás to. Nepíš tu iba také matovičoviny
poznáš ten vtip o pilotovi
- blázon alebo skorumpovaný. Ktorého by si chcel keď si v lietadle?
bože, nech sa ten šimečka spamätá a začne robiť normálnu opozičnú politiku :D
nie, mám radšej starý osvedčený rock.
Ale keď vidím ako degresívci aj keď si hovoria otvorení sú schopní protestovať
proti umelcovi svetových kvalít
tak nevychádzam z údivu
Ale u degresívcov je zvyčajné že konajú inak ako hovoria
umelci sa minuli úmrtím Kvietika
otvorená kultúra !
je vtedy ak akceptujem iba tanečnú produkciu šimečkovej partnerky
So škrípaním zubov nejakého anglosaského umelca
čiastočne áno (nie som si istý že Slováci poznajú Rusov, lebo dnes frčí západ)
Ale presnejšie by bolo primitívna Rusofóbia
Odporúčame