akokoľvek, zdá sa že pomaly prestáva platiť to degresivistické
'o pravde sa nediskutuje'
A snáď sa ponechá rozhodnutie na vládach a odborníkoch
aby si sami rozhodli aj bez bruselu ako vyrobiť potrebnú elektrickú energiu
Centrálne plánovanie sme tu už mali a nedopadlo to veľmi dobre


