typyckí degresívci. Stále utekajú od topiku k témam ktoré im vyhovujú.
Áno. Stalin spôsobil smrť miliónov ľudí.
Tu na začiatku ale bol otázka či toto "protifašistické" hnutie dokáže jednoznačne odsúdiť banderovských fašistov. Ja si myslím že je pokrytecké a nedokáže to. Ako asi ani ty


