Cieľom tejto vlády je zaviesť rovnaký meter spravodlivosti pre všetkých
Keby niekto rozstrieľal brucho zuze, potom by si videl tie Lexy. Napočítal by si do tisíc a ďalej by už bolo zbytočné počítať
Cieľom tejto vlády je zaviesť rovnaký meter spravodlivosti pre všetkých
Keby niekto rozstrieľal brucho zuze, potom by si videl tie Lexy. Napočítal by si do tisíc a ďalej by už bolo zbytočné počítať
Dobrá správa.
Škoda že to trvalo tak dlho
Prezident Slovenskej republiky
Zuzu môže roztrhnúť od jedu
Na sprosté otázky sa neodpovedá.
Ja to neviem,ale tipoval by som že preto lebo Fico je pragmatický politik a myslel si že keď nechá simeckovcov pricucnutých na štátny rozpočet, nechajú ho dýchať.
Opak bol pravdou a Fico nakoniec dobrovoľne odstúpil, čo bola jeho najväčšia chyba. Myslím že to už aj sám oľutoval. Pred degrsívcami nesmieš ustupovať
Simeckov strýko ,simeckova mama,simeckova partnerka je podľa teba Ficova rodina?
O pravde sa nediskutuje - povedal degresívec alebo normálny človek?
A úprimne odpovedz,nie ako simecka
No teda Zajtra budú všetci degresívci uctievajuc si Mikiho behať v mrkvačoch
Bolo tam aj 100 simeckovych degresivcov,ale im nikto nepovedal načo sa zišli, tak iba po vykrikovali zopár hesiel za liberálnu demográciu a rozišli sa bez zápisu
Brusel reavoval prečo o. sral Slovensko.
Pre ukrofašistov
. Môžem sa ťa spýtať keď nebudem niečo vedieť?
Na zuzu nemá
Nabudúce už budú degresívci požadovať aby každý vystupunúci dal čestné prehlásenie že bude hovoriť o tom ako amíci zorganizovali SNP a oslobodili Slovensko od Dukly až po blavu
SNP mám ukradli pred 2 rokmi psychopatovičovci krytí degresívcami
S falšovaním histórie budú degresivci musieť ešte chvíľu počkať
Degresivci sa budú musieť zmieriť s tým že na oslavách SNP nebudú amíci predstavovaní ako jediný a hlavný organizátor Povstania
Hľa ako cintulovci zrazu vedia moralizovať
Odporúčame