Ťazko diskutovať s niekým kto študuje iba závery dua todova-zaleský
Ťazko diskutovať s niekým kto študuje iba závery dua todova-zaleský
To máš odkiaľ?
O víne a nevine rozhodujú súdy ale nie lajomako
Tak zasa ti musím pripomenúť že ten paragraf nič neruší,iba vracia na prepracovanie lajdácku robotu
Tak toto je demoralizácia.V tvojom príspevku cítim iróniu. Ty fakt nie si ochotný položiť život za alzáka?
Naozaj neviem prečo je "nelegálne prekročili " v úvodzovkách
Nie, mýliš sa.Tv narkóza je stále degresívnou televíziou.
Ale neviem či to dokáżes pochopiť; niektorých ľudí to nepoznačí
Ako za komunistov - všetci ľudia sú si rovní,(malá zmena)ale degresivci sú si rovnejší
Čo je v rozpore so simeckovych názorom že hlavy suduté a všetci ľudia sa milujú. Teda alebo aspoň degresivci
Neplač,keď to robia degresivci, neprotestuješ.
Niekedy je komolenie priezviska vhodné
Problém je že pud sebazáchovy amíci vyoperovali alzákovi
Dokonca ani projektov na sledovanie syslov
To je najväčší problém ktorý vnímaš na vyhodení peňazí na natočenie tohto hnusu?
Štátna doktrína nehovorí nič o tom že musíme prevziať amícke falšovanie histórie
Máš pravdu.Treba vybaviť v Bruseli nejakých pár miliónov na "projekt"sledovania sysliv alebotaké niečo
Uniknuté video z centrály cia?Zasa amíci niekoho zatvoria na 350rokov
Škoda je to v tom, že návrat spravodlivosti trvá tak dlho
Odporúčame