absurdné, veď čože je to WW3, hovorí alzák
absurdné, veď čože je to WW3, hovorí alzák
ani nie, v severoatlantickom pakte je náckov už dosť
"Vstup do EÚ pritom predpokladá zosúladenie sa so zahraničnou a bezpečnostnou politikou únie"
preložené z degresívčiny:
"Vstup do EÚ pritom predpokladá bezpodmienečnú podriadenosť príkazom a nariadeniam bruselu"
no tak samozrejme že keby ho robili degresívci tak by dopadol podľa požiadaviek lajnovej.
V normálnej spoločnosti to ale tak nefunguje
ďalší prudko ynteligentný príspevok
vám trolom je všetko úplne jasné
Stačí keď vám v manuále z oplechovanej ambasády napíšu že KHL nesmie byť
hokejová liga nie je fašistická
Fašistické sú postoje slniečkarov o jedinom správnom názore a pálení ostatných
niektorí ľudia nie sú schopní pochopiť rozdiel medzi hokejom a slniečkarskou propagandou
keby si trochu sledoval hokej a nie iba propagandu, vedel by si že nie je po všetkom, ale všetko stojí pred nami
O tom súdruh zo severoatlantického paktu nehovoril
Na rozdiel od vyššie menovaných
tuto ťa nezablokujú keď napíšeš že Fico je legálne zvolený premiér
Hlava I:
Krajiny severoatlantického paktu môžu zostrelovat čokolvek a kdekolvek
Tiež môžu kedykoľvek hľadať motor z odstredivky v Irackej púšti alebo na akomkoľvek mieste na zemi
Ešte nie. Keď bude to už nebudeš vypisovať sprostosti
Ozaj, prečo by nemohla byť WW3?
Degresívny prekladový slovník:
"Diskutovať medzi sebou" - počúvať pokyny amíkov
ghanam by mohol robiť pokladníka globseku
Ľuďom sa cnie za 28. poschodím verejnoprávnej tv
1) pravdu majú amíci
2) ak nemajú pravdu amíci, platí bod 1)
Odporúčame