Číňania by pri diaľniciach zamestnali Slovákov
Je to silná stavebná firma, ktorá stavia fantastické kvalitné diaľnice a mosty, ktoré sme si osobne boli pozrieť...
....Samozrejme, ak by vyhrali tender, určite by využívali slovenskú pracovnú silu a využívali miestne zdroje stavebného materiálu.Z toho vyplýva, že by ako subdodávateľov využili výhradne slovenské firmy,“ hovorí Jaroslav Melíšek, prezident Slovensko-ázijskej komory.
Je zaujímave že tie fantastické stavby vedia stavať z rukami našich stavbárov a z našich zdrojov.Neviem prečo rovno mi a naše stavebné firmy nemôžu stavať tie diaľnice.