Otázka v článku či sme za alebo nie sme za pomoc deťom v núdzi nemá zmysel.To je tak široký obsah,že sa na tú otázku nedá odpovedať.Ktoré deti sú v núdzi a ako sa to zisťuje.Som presvedčený o tom,že cigáni z osád by boli prví,ktorí by sa hlásili o pomoc.Pritom ich pandémia nepostihla takmer vôbec,okrem voľného pohybu niektorých.Tí nepracovali pred pandémiou,nepracovali počas nej a nebudú pracovať ani po nej.Skôr sa dá povedať,že ich deti svojim počtom živia aj rodičov.V núdzi sú v prvom rade deti pracujúcich,ktorí pre hlúpe rozhodnutia prišli o zamestnanie a tým o peniaze.O peniaze prišli aj ľudia,ktorí museli ostať doma ,lebo deti nechodili do školy a nemal sa kto o ne starať.Určite som nevymenoval všetky dôvody,ale dá sa povedať jednoznačne,že to postihlo predovšetkým pracujúcich.


