Minister zdravotníctva Lengvarský na vodítku ?
S väčšou časťou blogu sa dá súhlasiť.Rozhodne nesúhlasím s tou časťou o nepoužiteľnej vakcíne.Zatiaľ sa tej vakcíne neskončila doba použiteľnosti,teda povedať o nej,že je nepoužiteľná sa mi zdá poriadne pritiahnuté za vlasy.Že sa blíži čas keď bude nepoužiteľná to je pravda.Hlavnú vinu u nás za taký stav má zopár hlupákov v súčasnej vláde,ktorí si myslia,že už požrali všetky múdrosti sveta.Dovolím si tvrdiť,že žiadnou vakcínou okrem čínskej,nebolo na svete zaočkovaných toľko ľudí,ako práve Sputnikom.Okrem iného,Rusi si podali žiadosť o uznanie Sputnika v EÚ niekedy koncom januára tohto roku.Netreba rozoberať,prečo popri iných vakcínach to tak dlho v EMA trvá.Prečo po Sputniku nejdú také znepokojivé správy,ako po amerických a aj európskych vakcínach?Pritom Sputnik je vraj jednodávková vakcína,naproti tomu Pfitzer už opatrne dal na vedomie,že pravdepodobne dve dávky nebudú stačiť a o pol roka bude treba dať aj tretiu dávku.