Nemusím súhlasiť so všetkým,čo v správe uvádza,ale v podstate má pravdu.V hlavných bodoch jej nemám čo vyčítať.Hlavne pokiaľ ide o obmedzovanie osobnej slobody,napríklad pri tom hlúpom plošnom testovaní,pri vyhrážaní sa odporcom toho sprostého nápadu pokutami a rôznymi obmedzeniami.Aj v tom s ňou súhlasím,že ÚVZ ani hlavný hygienik nemajú žiadne právo vydávať rozhodnutia záväzné pre občanov.Z tohto pohľadu sa divím,že poslušný lokaj Matoviča hlavný hygienik je ešte stále na svojom mieste.Ten má tých prehreškov bohato za sebou.Asi sa nemôže od tej stoličky odlepiť.Keby si terajší vládni papaláši pozorne prečítali Norimberský kódex,pochopili by o čom je reč.Ale nemožno sa diviť,že radšej sú v nevedomosti.Veď ani hlavná hviezda z nich,Matovič,zrejme dodnes nevie ani to,čo má vo svojej "vedeckej" práci napísané,hoci najprv tvrdil,že ju celú napísal on sám ručne a tá dievčina mu ju iba prepísala do notebooku.


