Matovič ešte nenahrabal dosť k sebe,tak žiadne predčasné voľby.Tí,čo najviac trepú o akejsi mafii sú asi najväčší mafiáni.Jedného mafiána majú priamo vo svojom chlieve ako najlepšieho spojenca.Nikto z tejto bandy celkom určite nechce predčasné voľby.Stačí si to spočítať.Priemerná mzda na Slovensku je niečo vyše 1000 eur.Ten priemer kazia tí,s najvyššími zárobkami a tak skutočne pracujúci zarábajú podstatne menej.A tým,ktorí zarábajú najmenej dopomohol sociálny netvor k ešte nižším zárobkom.Poslanci za "odpracovaných" približne 90 dní do roka majú plat 5000 eur,z toho polovicu nezdaniteľnú.Normálnych pracovných dní do roka je približne 200.O ostatných výhodách netreba už ani hovoriť.Osobne som toho názoru,že pre nich by bol plat 3000 eur priam rozprávkový v porovnaní s ostatnými zamestnanými,kde deväťdesiat percent zamestnaných môže o priemernej mzde iba snívať.A samozrejme žiadne nezdaniteľné čiastky platu.


