Máš pravdu.Trochu som si zistil o poslankyni Záborskej,keď sa vyjadrila,že ľudí 65+ netreba očkovať,lebo neprodukujú ekonomické hodnoty.Prekvapilo ma hneď na začiatku,že tá bývalá KDH-čka,politická cestovateľka má 72 rokov,údajne je lekárka,ale problém je v tom,že v podstate od prevratu v r.1989 hneď po vzniku KDH sa stala jeho členkou a odvtedy vlastne svoje povolanie nevykonávala iba sa potulovala po rôznych funkciách jednak ako poslankyňa,ale tiež v rôznych spolkoch,ktoré bohvie kto financoval.Najdlhšiu dobu strávila v Európskom parlamente,15 rokov.Táto osoba si ešte asi dosť nenahrabala,len neviem akú ekonomickú hodnotu za tých 32 rokov vytvorila ona.Už dávno mala sedieť doma pri peci a starať sa o svoje vnúčatá,prípadne pravnúčatá,ak nejaké má.A dúfam,že ona sa dala prednostne zaočkovať.U nás taká obyčaj.


