Nečítal som to,čo napísala prezidentka na sociálnych sieťach.Medzi tých zúfalcov je nechodím.Ale viem si to dosť presne predstaviť.Vychádza mi z toho,že o tom vie asi toľko,ako hus o pive.Infekčných momentálne posielať k obvodným lekárom by bola korunovaná hlúposť,presne ako je korunovaná hlúposť plošné testovanie podľa Matoviča s jeho šmejdami AG.Ministerstvo zdravotníctva nemá kedy vydať žiadne inštrukcie o postupe liečby infekčných v obvodných ambulanciách.To by sme v krátkom čase zlikvidovali úplnú väčšinu obvodných ambulancii.Minister Krajčí sa baví s duchom svätým a nie s obvoďákmi.Dopadlo by to tak,ako s plošným testovaním.Čím viac sa testuje,tým viac je chorých a hlavne mŕtvych,vďaka Matovičovi.Testovači sú zároveň rozširovatelia Corona vírusu.


