Do karantény sú spravidla zaraďovaní aj ľudia,ktorí sa odmietli dať testovať.Čiže v podstate zdraví ľudia a to iba preto,že Matovičovi takto skrátili zisk z AG testov.Osobne nevidím žiaden dôvod na to,aby sa dal testovať človek,ktorý nemá absolútne žiadne príznaky ochorenia.Pozitývneho vyhodnotia aj ľudí očkovaných proti Corona vírusu,lebo majú protilátky proti vírusu,podobne ako aj ľudia,ktorí ani nevedeli,že prekonali Covid.Príznakmi u väčšiny ľudí sú zvýšená teplota,kašeľ,často strata chuti a čuchu,bolesti hlavy a obyčajne celého tela.Je korunovanou hlúposťou testovať silou mocou ľudí u ktorých sa žiaden z týchto príznakov nevyskytuje.A tí,čo prekonali Corona vírus bez toho aby to vedeli zrejme už nie sú infekční,mŕtvy vírus nezabíja môže iba znižovať finančný zisk Matoviča z AG testov.


