Ak by pri unose bolo zlikvidovanych 40 vojakov nejaka ochranka povedzme ale TU sa bavime o civilistioch toa Vam nedava velky kredit ??
Ak by pri unose bolo zlikvidovanych 40 vojakov nejaka ochranka povedzme ale TU sa bavime o civilistioch toa Vam nedava velky kredit ??
Izraelsky mosad su vacsi profici ti robia tiez podobne akcie ale vacsinou s minimalnymi stratami
Preco to nazyvate perfektnou akciou ked padlo 40 zivotov ?? Dokonaly unos nemal stat ziadne zivoty alebo minimum mylim sa ???
povedzte Vasim vedcom ze V Rusku a v kavkaze sa pije kefir uz cele starocia ludia sa dozivaju vysieho veku .https://www.youtube.com/watch?v=TRGIS0oQ1yc
co vedci objavia nabuduce ze voda je na pitie ? )))))
Vy ste v 2026 objavili teplu vodu ))) Kefir zincicu zakysku pijavali uz davno nasi pra prarodicia
boze moj ty este tupsi ako tvoje prispevky )))
vcera tlacovka prerusena koli zemetraseniu .https://www.youtube.com/watch?v=DkTI9AtqGos
zo susedneho Mexika prudi DENNE 5 x viac drog ako so vzdialenej Venezuely tam sa nerobia unosy ))
kde bola tvoja makovica ked Porosenko vstupil do Donbasu a zabijal civilistov ty slizky farizej ?
Ak bol Maduro problem s drogami preco US nevyhlasili tvrde sankcie na Venezuelu preco sa to robi macho western stylom ??
c o tu pleties Putina ten niekoho unasal ???
Kto Vam dal PRAVO vtrhnut na cudzie uzemie uniest prezidenta so zenou a pozabijat 40 ludi ??????
takze pri utoku bolo zabitych 40 civilistov to je neuveritelne a to nikomu nevadi nikto sa nebude zodpovedat ?
dovolenka vo Venezuele..https://www.youtube.com/watch?v=tLgG71vRSEo&…
Trumpova tlacovka bola naozaj zabavna ta ,, samochvala,, to bolo nesk,utocne My sme ti najlepsi mame najlepsiu armadu nikto by nedokazal to co my..Ano Donald Vy ste pupok celeho vesmiru kde sa hrabu na Vas ine narody ))
prosim Vas ziadna panika Lojzo Hlina s Kolikovou to daju do poriadku
pan Grohling a Simecka budu nejake protesty ?
Odporúčame