tupy saso odvazat nerasty ))
tupy saso odvazat nerasty ))
USA budu spravovat Venezuelu tak sa to robi do psej....nasadit podlne babky a tunelovat nerasty ...videli sme to po majdane v Kieve pani Nulandova Vam to vysvetli )))
tretiu mozno ty ))
nad Stankom sa treba len zasmiat to je povinna denna davka ))
Vam uz z toho Fica nacisto prepina chodte sa niekde liecit ved uz je to trapne a nudne
v Kieve sa tiez prasi ))
aka fabulacia ty saso ved to Trump sam tvrdi )
a kde ty pojdes ked tu v strednej eu zacnu lietat oriesky a tomahawky ty saso ?
Po Venezuele moze prist na radu Gronsko mate istotu ? co budete potom tliachat ?
mexicka armada bojuje ? ))))))))
drogy idu z Mexika 5 x viac ako z Kolumbie Vy hlupaci tam ale nezasiahne to si nedovoli !
presne ako v tom videu Trump je geneticky obchodnik drogy su len pre naivne slaboduchych tam ide o naftu a mineraly tak ako na Ukrajine ten isty manual akurat iny obal
srandy teraz nabok Vazeni ...clovek tomu neveri ale proroctva sa naozaj naplnaju.V amerkike ( moze ) nastat obcianska vojna nejaka anrchia Trump bude vysoko kontraverzny bude hovorit a konat na dve strany.V proroctvach sa opisuje vladar velkej mocnosti so svetlymi vlasmi a dvojitym jazykom
co by si robil s rukami keby Rusi uniesli Zelenskeho ?
nejake spolocne madarsko -slovenske komando co poviete ? ))))
kto unesie tie dve gracie Leynovu a Kallasovu najde sa niekto ma niiekto gule ? )))))
James Bond tvrdi ze v tom nema prsty..https://www.youtube.com/watch?v=OZipkqsV6C0
Odporúčame