tebe na silvestra padla tehla na hlavu ? ))
tebe na silvestra padla tehla na hlavu ? ))
toto je hruba neokrochana kovbojska politika to sa dalo aj inak riesit
Utok nebol potrebny Maduro to vcera vysvetlil....https://www.youtube.com/watch?v=uejtdfwXFso
v Kalifornii pred kamerou vybuchla plynova bomba ...https://www.youtube.com/watch?v=bpYJt1phNFw
Zelenskemu dosla posta )))
na teba sa caka ! ))))
prosim Vas ukludnite sa Venezuela bojuje za nasu demokraciu )
v Caracase maju druhy silvester..https://www.youtube.com/watch?v=dBXV_ixZaP0
Brusel nadiktoval totalne odpojenie od ruskych zdrojov mas dokoncenu zakladnu ?
preco nie rusky ????
budeme nakupovat americky plyn halooo Brusel ??????
Chce mier na Ukrajine a sam zacne vojnu s Venezuelou rozumiete tomu mysleniu ??
ty si mu vytrel kocura )))
ty mas akurat sikme ruky a nohy ))
Co je na Okamurovi neonacisticke ty ubohy pacient ? Chod kolaborovat so zlatymi zachodmi ))
strecha uz horela a robili si selficka este sa zabavali tancovali ???
vsak je pod sprchou musi byt nahy
kde v elektricke alebo vo vlaku ?
Odporúčame