reforma na skotsky styl....?....https://www.youtube.com/watch?v=fiuuvtkyJ_E&…
reforma na skotsky styl....?....https://www.youtube.com/watch?v=fiuuvtkyJ_E&…
kolko by asi trvalo Orbanovi keby sme s tichym suhlasom Bruselu zacali utocit na madarov v Komarne Dunajskej Strede Gabcikove zatvarat ich urady skoly zakazovat madarcinu.Cakal by sedel na by zadku tiez 8 rokov ako by reagoval ?
no a potom v 2022 na scenu vstupil rusky medved a teraz mozete vulgarne nadavat kydat osocovat ponizovat nech sa paci
vulgarne urazky si nechaj k svojej rodine .Fasizmus zacal v Kieve hned po majdane ty hluoak ))
Za to je aj Putin teraz casto kritizovany preco nereagovali skor ?? Putin tvrdi ze v tej dobe 2014-15-16 neboli este vojensky - logisticky pripraveni na vstup.
Kde ste boli Vy farizeji ked ludia v Donbase dostavali brutalne do drzky od Porosenka a jeho chunty ????
Neptune a Flamingo si strcte za klobuk zacnite konecne nieco robit … https://www.youtube.com/watch?v=fnjIoWh7yAc
Jeden vyuceny tesar ktory liecil ludi o tom rozpraval ))
Tymto nas media krmia ale ani jediny clanok o zufalej katastrofe v Gaze ani pipnutie len obcas sporadicke . Pricinu je jasna aspon pre tych co sa orientuju na 4 svet . strany
za dalsich 5 rokov tu budu chvalit Putina a nadavat na banderland ))
este pred 5-6 rokmi ste podobne spravy cenzurovali vymazavali podobne prispevky od diskuterov.Co sa stalo ? osvietenie panny Orleanskej ?
Posielame davame im ,,HUMANITARNU ,, pomoc ale oni predsa blokuju dodavky energie to nie je ,, humanitarne z ich strany ???
Ak chcete robit obchod v zbrojarstveve to je jedna vec aby sme nezaostavali za druhymi ako hovori Fico ale potom sa netvarte na tych tlacovkach ako matka Teresa ktora chce mie mier a zastavit zabijanie ved to je trapne ludia nie su ovce
Cela ta vojna je jedna krivacka kto ju ale nainfikoval hmmm ?
Ziadne obrazky ale video nazivo ty ubohy troll Silna symbolika po ktorej zacalo vojenske potlacenie ruskojazycnej narodnostnej mensiny v Donbase to ani nepisem ako sa vyjadroval Grossman a Tymosenkova o rusoch zijucich na vychode Himmler bol amater
Predava ako na trhu ? Za blokovanie plynu a ropy ? )))
Pan minister ak nahodou zavitate na diskusiu .Pisem ako svedok nezvelicujem neprehanam .Hned po majdane zasadal parlament to si presne pamatam skoro vsetci mali oblecene CIERNE KOSELE to je vlada ktorej posielate dnes zbrane
Oskar asi dohodil Bozeny Boze dobrotivy co Vy dvojtvarni farizeji chcete na tej Ukrajine vojnu alebo mier ????
mozno Kalimu dohodi 5 gramov bieleho )
Odporúčame