Cakal by som ze hudobny skladatel bude skor ,,dohodar,, na ministerstvo kultury a nie obrany ? Nejake divne ale mozno sa mylim na Slovensku je uz vsetko mozne.
Cakal by som ze hudobny skladatel bude skor ,,dohodar,, na ministerstvo kultury a nie obrany ? Nejake divne ale mozno sa mylim na Slovensku je uz vsetko mozne.
asi hrat na klaviri
Co v tej Barcelove hladala. ?
Bylinkovy caj a teply obklad potom sa prihlas do diskusie )
Martinka uz lieta ako kedysi Kiska od buka do buka ))
Bojujeme za vase dobro ...https://www.youtube.com/watch?v=7MQMnuL-wkE
Nechcu ist svedske levy do Gazy ?....https://www.youtube.com/watch?v=JL0KvYTchGU
Tymto bojujte toto su zbrane- naboje do buducnosti ...https://www.youtube.com/watch?v=hXQHbp3ecRU
Ako municiu poslite tam Vase ,, svedske gulky,, tie masove co robili v IKEI nakrmite aspon ruskeho medveda ))
Z Vasej kultury robia dzunglu ved ti stari Vikingovia sa v hrobe obracaju )))
Africke levy obsadzuju Vase mesta Stockholm Malmo Goteborg to maju byt Vase priority Vy hlupaci
Vseliake sekery americkych indianov franzuske zaby spanielskej kobylky to je uplne jedno cim chcete utocit na rusov ))
V 2 svetovej bojovali nemeckeTigre teraz svedsky levy prosim Vas to je uplne jedno aku zverinu pouzivate proti rusom )))
Branit sa mozete ale viest dlhodoby boj to je ,, papierova strategia ,, podla niektorych mudrcov za mlakou ))
S Ruskom sa vojny nevedu ! Tato veta sa tazko
.s Ruskom sa vojny nevedu ak ste to este nepochopili z historickej skusenosti tak budete stale a stale ,, Sklamani ,, nie preto ze ste neschopni alebo slabsi nie ten dovod je uplne iny v tomto materialnom svete tazko pochopitelny
my sme chceli 13 dochodok
za to si kupil bicykel )
Odporúčame