Takze Ukrajina nechce mier chce nakupovat rakety .Ake divadlo a frasku tu vsetci hrate naco su tie debaty a sumity ???
Takze Ukrajina nechce mier chce nakupovat rakety .Ake divadlo a frasku tu vsetci hrate naco su tie debaty a sumity ???
Kamenicky cely zivot je je jeden ,,balicek,,..https://www.youtube.com/watch?v=rIFm_GOH-0Y&…
niekto zase zbohatol na US open..https://www.youtube.com/watch?v=GZm9ec53T7s
omyl pan Orban Zelensky predsa prehlasil zer ma nejaky .. vitazny plan .. !!
Kto ma najvacsi ZISK z tejto vojny ?..https://www.youtube.com/live/LD6kvDHbIYY
nieco tak absurdne pan Caplovic Vy naozaj verite tomu co ste napisali ???? )))))))
z tvojho rodneho Slovenska s ukro vlajkou ?? )))
vypli zrejme nikto iny to nemhol vypnut len zase rusi ))) . Toto su spravy starej blazkovej na trznici )
co myslel Boris Johnson pod bojom proti Rusku ty absolvent ?? )))
Jude ? hmmm zvlastne meno )
Dynamo Kiev vraj potrebuje strelcov do utoku )
slovanski predkovia mali zauzivane prirodou overene ritualy VEDU nauku o skladbe energiach dnesne nauky sa vedomostne ani nepriblizuju. Vacsina z nich je uz znicena prekrutena prebrata a ukradnuta .Jeden ritual ocista duchovna fyzicka pre obcinu bol CHOR .Skupina zdravych jedincov vytvorila energeticky kruh na cistku .Do kruhu neboli zaradeni chori jedinci nie koli diskriminacii ale toku prudu energie v kruhu Mohol by byt aj by sa vyliecil ale jeho negativna energia by presla preniesla sa na ostatnych v tom kruhu to bol zmysel toho ritualu ocisty
Taketo ,, gesta , nemaju slovansky kulturny socialny povod ale to nie je nejaka fobia alebo diskriminacia hned liberalni krikluni by argumentovali Socialne vystupovanie u Slovanov su na zaklade zdravych energii ale to je hlboka siroka tema
Tlacovky strany PS robia s prekladom k sluchovo postihnutych to je tiez citliva diskutabilna tema . Inak to prebrali zo zapadu to nie je z ich hlavy .Aj tam mali nejakeho poslanca na voziku to je ,, umele ,, nasadena scena emocionalneho sucitu spolupatricnosti
Nad telesne postihnutymi tych od narodenia by sa mohla viest dlhsia debata pretoze vseobecne k nim prechovavame uctu a respekt Je to kontraverzna tema ale je to vzdy tak ? Su ludia ktori tvrdia ze si to zavinili nejakou karmou predoslym zivotom nieco niekde robili zle prisli na tento svet nieco splacat nemusi to byt nevyhnutne nieco dedicne Je to citliva tema
Odporúčame