aj s Ruskom sa bojuje len do limitu.Ak ho prekrocite nastava ,, overdrive,, .https://www.youtube.com/watch?v=YV8P4aEXzMU
aj s Ruskom sa bojuje len do limitu.Ak ho prekrocite nastava ,, overdrive,, .https://www.youtube.com/watch?v=YV8P4aEXzMU
co myslis ze teba sa to nedotkne ty budes v inej dimenzii ? ))
ludia sleduju ceny benzinu masla a mlieka
my potrebujme nedelne hadky Matovica so Sulikom to bol spravny progres ludom sa lahsie v pondelok pracovalo
pretoze sem na diskusiu chodia experti elita naroda
ked lietala Caputova po banketoch konferenciach bol nejaky zoznam hostov vo vladnom speciale ? ak ano kde ho najdem ?
a my to Rusko porazime aj za cenu ze nebudeme existovat .. wir schaffen das
a my to Rusko porazime aj za cenu ze nebudeme existovat . wir schaffen das
kultura je hrozna my potrebujeme viac duhovych 2 pohlavia nestacia my potrebujeme min 79 farieb viac potetovanych ruk fialovych a zelenych vlasov my sme europa
My nechceme Ficove tlacovky su prilis nudne narod potrebuje hadky Matovica a Sulika nejaku novu verziu apgrejt perly Remisovej a Procka to je nasa nadej svetlo na konci tunela .
ujo Hitler skoncil s malovanim potom sa snazil o multikulturu slovanov a germanov a nejaky gruzinec ho napadol az do Berlina no hrozne takato krivda.
Fico je fasista ano ved Banderovci studovali budhisticku filozofiu v Himalajach kovani mierumilovni pacifisti ani muche by neublizili
Zelensky je presny opak Fica ...je to kompetentny demokraticky zvoleny narodny buditel ktory prisne strazi ma POD kontrolu tazke miliardy a je skromny nechodi az do Vietnamu len tu za rohom nedaleko Washingtonu
vies aka je sloboda prejavu na diskusii v SME denniku N ????
uz nie nas zaujima Matovic Simecka a pani Vasaryova
maze len admin Pravdy ty hlupak )
pol bunkovy zisti kde zmizlo 24 miliard )))
a ten co sa klania Banderovi je na nobelovu cenu mieru ))
na akych vojakov 85 rocnych dedkov veteranov ? ))))))
nestacilo Kievu fiasko zbytocny vylet v Kursku stale nieco vymyslaju )))
Odporúčame