chod roznasat diskusnu slintacku a krivacku do dennika N a smecka )))
chod roznasat diskusnu slintacku a krivacku do dennika N a smecka )))
zufale zapadne firmy stale zavisle na ruskom plyne cista komedia
ake boli HODNOTY nacionalistickej vlady v Kieve hned po majdane ???
a koho mame vitat spanielov a US army v Sliaci alebo komisarov z Bruselu na cele s gynekologickou Ursulou ???
ti ZAOSTALI rusi vraj ohrozuju celu vyspelu zapadnu eu vraj utokom skoncia az vo francuzskej normandii ))))))
na Pohode sa propaguje vojna proti Rusku ty troll Caputova & Hrib s.r.o.
Zijeme v DEMOKRACII niekto ide na Netrebko ini idu v lete na liberalny festival Pohody . Dokazete sa s tym zmierit ???
mozes ist na koncert Taylor Swift Ariana Grande alebo Kathy Perry cena listkov nebude mala ))
akymi 80 rokmi ved Banderu oslavuju teraz na Ukrajine v 2025 ))))
fasisticke Rusko ? hmmm a kto bol ujo Bandera ?
myslis tohoto exota ?...https://www.youtube.com/watch?v=sa9nCRgZm00
po koncerte nebolo politicke prehlasenie citane z papiera ??????
aj Jarko Nad je dobry chlapec tiez spravi cokolvek
Slovensko je europa
ziadne Slovensko ale ten kto poslal celu nasu vojensku techniku na Ukrajinu to je nepriatel ty troll
Kalinak bol vcera na koncerte Netrebko na ambasade to pochvalil . Tot vsjo ))
nech odpovie diskuter jjhc )
preco potom Putin prijal nepriatela Fica ?? ))))
ktorym vchodom sa chodi na ambasadu Papui Novej Guinei ?
Odporúčame