maly postreh hlavne pre tych ,, VNIMAVYCH ,, ..vsimnite si ako media manipuluju myslenie Ako je ten clanok pisany akym stylom duchom.Opat je nejaky UTOK z Ruska na chudaka Haska ... z ruska sa robi vytvara modeluje agresor a Hasek je vnimany - podsuvany ako OBET !!!.pravda je ale presne opacna agresia a utok zacala od Haska ktory hrubo urazal Oveckina a vypisoval listy do NHL aby vyhostili vsetkych ruskych hokejistov.Az potom prisla odpoved reakcia z ruskej strany.To iste s vojnou na Ukrajine media podsuvaju Ukrajinu ako OBET to je polovicna pravda ale taktne zamlcuju ze obetou bolo najprv obyvatelstvo v Donecku .


