Slovensko je Europa )))
Slovensko je Europa )))
A ich stanovy su vraj NADRADENE nasej ustave .Vy nevidite kde nas ta trhnuta unia vedie toto je len zaciatok Vy liberalni hlupaci
drevorubac Kuffa ? ))
takze viezol drevo do lesa ?? )))
nevieme mozno Igor s Mikulcom zistia
treba este zistit odkial je to drevo ?
ja co tu davam kazdy druhy den videa nedokazem Kalinakove ? ))) sopliak preco nejdes na detske ihrisko s lopatkou a kyblikom
sopliak ja nie som tvoj casnik najdi si to ak mas IQ )))
ten Player to bude nejaky sekretar ))
uz nastupila uderka materskej skolky s vratnikom Jakub01 ))
chlapce chod diskutovat do aktualit do SME tam vedia napocitat az do 5 ))))
vies napocitat do 60 000 tolko Vas bolo na proteste ))))
sutazil si van tajm alebo neks tajm ?
aj tie fotky su tupina ty troll ??
nech si to kazdy vyhlada ak ma zaujem
redakcia v titulke uz malo byt kratke video Kalinaka mladsieho ktory bol v Gruzinsku a hovori sokujuce zaujimave info ukazuje fotky.ktore prekvapa vela ludi. Ale to to Vam asi nevyhovuje . Ja som s zvedavy na reakciu opozicie to je bomba !!
Slovensko sa deli na dve skupiny .. na Slovakov a na slovenskych euroobcanov.Priority su jasne zahranicne smernice Bruselu su prednejsie ako domace. a este budu kricat ze Slovensko je nase ?? ))
Odporúčame