a ked nepodate ruku tak ste hrdina )
a ked nepodate ruku tak ste hrdina )
citate alternativne zdroje hned ste konspirator )
odhad nespravny ?? idete kritizovat Izrael hned ste antisemita , kritizujete zivotny styl lgbt automaticky ste netolerantny homofob kritizujete opoziciu hned ste ficovolic ste volic Smeru a Hlasu hned ste spodina a fasista odmietate ockovanie hned ste dezolat atd.atd.
chcete vybavit lacnejsi plyn hned ste lyncovany ako vlastizradca poskok ved to je chore tieto cisla na protestoch su len obrazom aki ludia su v mediach
Vsetko sa dnes zvelizuje nafukuje prehana niekto tu pipne o unii NATO a hned hysteria ideme vraj vystupovat hned zajtra rano ))
nasim mediam to uniklo pri ceremonii Trump tradicne neprilozil lavu ruku na bibliu ako to byva zvykom. Nie je to povinne ale dost nezvycajne ludia mavnu rukou ale niektori v tom vidia nejake znamenie ( len ako perlicka ) ..https://www.youtube.com/watch?v=VoQquKw5iVU
aku buducnost ?
pre tych co maju zmysel pre humor a satiru )
vazena agentura Trumpa uz nazyvaju dnes mafianom tak ako sprava . Prieskum ludi z ulice zistil ze ten klobucik
s pasikom co mala Melania pri inauguracii bol signal . Pripominal silno klobuk Don Corleone cappo di tutti capi ))
Prieskum AKO otazka ....ako vedie ? )))
ak by sme historiu preniesli doslovne do nasej sucastnosti tak kazda cirkev ktora nie je katolicka by mala byt antisemitska . Ale berme to ako satiru
to vyzera ako keby nasi PS progresivc mali filialku odbocku v Kieve )
Uprimne pochopim ak ukrajinska vlada kritizuje nejake kroky nasej vlady ale ked Zelensky sa uz vtra navaza aj do Ficovej dovolenky vo Vietname to je komedia )
a co je meranie lebky a tvare ? )))) predsa vonjasi vyzor einstazgruppen sa nepytali nafpr aky maju polticky nazor stacila prislusnost ku komunite
v dobe ked vznikol tento termin pred 2 000 rokmi a pod. nebola poltika ludia sa skor bavili o duchovnych veciach Bohov bolo ako na trznici egyptski grecki rimski pohanski preto vznikali rozdiely nazorov
chapem ale dnesny antisemitizmus v podstate chapeme nieco ako :POLITICKE !!.. ten original zaciatok bol skor v nesuhlase duchovnej nauky ulne iny dovod ina pricina )))
pradox bolk ten ze prave tito ludia diostali spolocensky MANDAT na sirenie jeho ucenia. Ako mozete sirit propagovat nieco comu celkom nerozumiete nie je Vam jasne ? Asi tak ze to ucenie ste nepochopili ale ste sa ho zmocnili aprelozili podla Vasich potreib. A tamm prisiel vy=raz ,, antisemitizmus, vznikla skupina ludi gnostikov ktori odmietali ich ucenie to boli ti originalni v preklade , antisemiti,, Katolicka cirkev gnostikov vylucila a vyhlasila za herezu
Antisemitizmus antisemitov chapeme ludi ktori slovne utocia hanobia ludi so zidovskym povodom.Ten utok za nazory ale aj vacinou vonkajsieho fyzickeho vzhladu utoky na synagogy a pod.To je tym nemeckeho nacizmu ktory isiel tymto stylom halvne yzickym vzhladom tohoto etnika.Ten original bol iny ten sa tykal hlavne narozov presnejsie UCENIA cize nie fyzickeho utoku.Ak ste citsli bibliu ti pozornejsi tak do poslednyc y chvil ti ucenci boli zmateni celkommnechapali o com Kristus toci chapali nieco v zaklade ale boli tamm roztzky medzi nimi...
Pri sude bude zrejme hlavnou temou .. antisemitizmus,, tento termin slovne spoje nie ma ale v originale trochu inu historicku podobu zaklad ako to vacsina vnimame Problem je ze sa neda o tom diskutovat pretoze ludia ako admin to vymazu nepochoia vyklad daju do toho emiocie. Ak zacnete chapat realitu emocionalne tak ste min. na 80 % mimo skusim to dat do kocky aby to kazdy pochopil...
Odporúčame