energetickeho nosica nazorov no to pochopim )))
energetickeho nosica nazorov no to pochopim )))
Vy chcete uvaznit slova ?? )))
nie som pravny expert ale vazba sa dava ludom za nejaky cin fyzicky priestupuk nie za slovny nazor alebo sa mylim ?
oci nemate nato aby ste len videli ale aj Videli....dufam ze citite ..vidite,, ten rozdiel. ))
organizatori sa inspriroavali ruskou matrioskou ? ))
Typicka ludska povaha ked si na vrchole tak druhe miesto je uz nic je podradne. A to by si povedala aj pred 15-20 rokmi ?????
Sobolenkova ma sklamala myslel som ze ma viac respektu nech sa ani nevracia na buduci rok vsak ju vypiskaju hned ako vystupi z lietadla.
Musk vyvolal dalsie poburenie vcera mal prejav na zjazde AfD .https://www.youtube.com/watch?v=7iB9SefG5Ow
deportacia 11 milionov ludi viete si to predstavit ? ))
sluby sa plnia aspon za mlakou ..https://www.youtube.com/watch?v=oyP14K2BxNk
nedokazete to uz ani slovne spolocensky kulturne vychovne obhajit ?
Vasa prirodzenma integrita potrebuje pisomny dekret tak hlboko ste uz klesli ????
Mnohi nebudu so mnou suhlasit ale zapisovanim do ustavy o dvoch pohlaviach zosmiesnujete samych seba ponizujete svoju hrdost integritu pretoze ste tak SLABI ze sa potrebujete zabezpecit voci chorym napadom myslienkam a davat to pisomne az do ustavy ?????
co budete davat do ustavy neskor ci sme pozemstania alebo mimozemstania ? )))
uz len diskusia o tom ci su alebo nie su 2 pohlavia je absudne chore nie to to este hovorit o zakotveni v ustave kde sme sa to dostali ako ludske bytosti ? )))
naco isiel pan Migal do politiky aby ziskal vysoku poziciu ( koryto ) alebo aby plnil sluby volicom ?
vedel som ze to vymazes admin bolo to nepohodlne vsakze ? cenzurovat historiu ze rusi oslobodili ten koncetrak
Odporúčame