Nemozno verit Ukrajincom ani slovo. Rusko vypusti skoro 700 dronov a 70 rakiet a mrtvych je za celu noc iba 5???Americania v Irane zabiju jednou jedinou raketou aj 60 civilov. Rusi len 5 za celonocne nalety stovkami dronov a rakiet. To myslim ani nepotrebuje komentar. Aj ked nase media pisu opak, ruski dronisti a reketometcici sa uzkostlivo vyhybaju civilnym cielom a toto je len toho dokazom. Po kazdej najtazsej noci od zaciatku vojny hlasi Zelensky len zopar mrtvych civilov.

