Takýto "mier" nechce nikto!
Mier podľa Zeleného a Západu nie je mier.
Ráč si to zapamätať.
Zelenský mohol odmietnuť rozhovory. Zľakol sa a naklusal. Rusi nebudú tancovať tak, ako bude on pískať.
Kapito?
Takýto "mier" nechce nikto!
Mier podľa Zeleného a Západu nie je mier.
Ráč si to zapamätať.
Zelenský mohol odmietnuť rozhovory. Zľakol sa a naklusal. Rusi nebudú tancovať tak, ako bude on pískať.
Kapito?
Ja navrhujem Ukrajincom, (ak majú gule,) aby z toho Turecka odišli. Nech si tam Rusi jednajú sami so sebou.
Vážení z Ukrajiny - urobíte to?
To jediné ti za celý tvoj spackaný život išlo dobre. Šparkanie do druhých.
To si o nás v EU myslí aj Matelko s Naďom.
Vysvetli im to!
Zdá sa, že ten Wadephul bude druhý Lipavský.
Chcete prekryť rozhodnutie súdu proti Uršule?
Nepomôže.
My už vieme, kde sa máme ísť pozrieť. Nemusíš nás a ani nikoho nikam posielať. Dobre?
Nervičky?
Kdesi som čítal, že na Západe, keď na politika padne čo i len tieň podozrenia z korupcie, že tento vie, čo má urobiť a okamžite odstúpi.
Tak som zvedavý.
Po$ratí sú. Tečie im do topánok.
pretože je to Ukrajina, ktorá už preukázala otvorenosť a čestnosť.
Ha-Ha-Ha.
Lavrov: Sme pripravení na akýkoľvek formát rokovaní, ale existuje podmienka.
A teraz čo?
Ten dedo-Leo sa príliš skoro začal starať do politiky a svetských vecí. Nech trochu hamuje. Nepatrí sa to. Ďalší "pán sveta?" Už ich je trošku veľa a bordel sa nezmenšuje. Ba naopak. Má dosť veľký bordel u seba, to nech si rieši, lebo mu ďalšie ovečky ujdú z košiara.
Čo je cisárove, cisárovi, čo je božie, bohu.
Moskva je krásna. Zvlášť v máji a v zime. Odporúčam PS-károm.
Aj Matovič tam bol a páčilo sa mu tam. Má tam aj kamarátov. Povedal, že s nimi netreba ani slov, stačí mu jeden pohľad do ich očí a vidí celú šírku a hĺbku úprimnej ruskej duše,
Aj Sputnik mu podarovali.
Ale mu to nehovorte, lebo na vám prišije nejakú vilu vo Francúzku, či v Chorvátsku.
Už sa teším na tie "sankcie."
Mňamm.
...a tisice deti dosli o synov...
Zalez!
Merz je najnovšie hovorca Macrona?
Hmm - nevedel som.
Fakt neviem, prečo sa musím v TV hodinu pozerať na nevychovaného Matoviča!!
Kradol som, podvádzal som, klamal som - no a čo?
Bláboly opitého Kysučana.
Výmysly opitého Kysučana.
Najprv okamžite, potom do pondelka, teraz do konca týždňa, neskôr to bude do konca mesiaca, potom roka...
Odporúčame