Hlavne za teba sa ospravedlňoval!
Za teba a tebe podobným!
Hlavne za teba sa ospravedlňoval!
Za teba a tebe podobným!
JA som sa dnes zobudil do pekného, letného, sviežeho, júlového rána.
Nepoznal som. Americké a ani žiadne nepozerám.
Ale mohol to byť dobrý herec a aj človek.
Škoda ho, bol mladý.
Som rád, že sú aj ľudia, ktorým zostal (ešte) kus zdravého rozumu.
Údajnou príčinou nehody mal byť defekt, ktorý dostalo ich auto pri pokuse o predbiehanie iného vozidla.
RIP.
Lebo fašistov tam nepúšťajú.
Ja mám ruskú zmrzlinu. Smiem? Dovolíš mi to, ty malý fašista?
U nás v Leningrade je krásne, ticho, pokojne.
A u vás, v Lembergu?
Myslím, že už aj Trup konečne pochopil, že Rusi sa od samého začiatku (Minsk1, Minsk 2) len bránia.
Ak chceli zachrániť Rusko, musel prísť rok 2022.
Myslím, že už aj Trup konečne pochopil, že Rusi sa od samého začiatku len bránia.
Ukrajinci vedia vyrobiť lacnejšie...
To hovorí za všetko!
Čo na to Hašek? Čo na to Lipavský?
Stanko sa prekonáva. Dnes po kysucky.
Príčinou rozsiahleho výpadku elektriny v Česku bola technická porucha, uviedol premiér Fiala.
(konečne to vieme.)
Peter, dobre ti radím, nepodsúvaj.
Však bolo zamračené.
A čo na to Lipavský?
Už ťa majú zameraného! Odporúčam odsťahovanie.
Odporúčame