Nemá kto.
René H. si ukrajoval z rozpočtu peniaze určené na výplaty učiteľov v škôlkach..
Ale toto nesedí. Tie učiteľky predsa o žiadne výplaty neprišli.
Kradol som, podvádzal som, klamal som - no a čo?
Ktože to len povedal?
Aká "letná prestávka?" To čo je? To aj my vo VW za pásom budeme mať? Aj všade?
Letná prestávka? Parlamentné prázdniny? To je nový termín v Zákonníku práce? Som si nevšimol.
Fico ideš! Choď už!
Pokiaľ tam nebola Máziková, tak to nie je ono.
Ja som sa pred vstupom do EÚ nemal zle a myslím. že nikto sa nemal zle. Akurát si výrazne polepšili tí, čo dokázali rozkradnúť eurofondy. A o to vlastne išlo.
Povinná vojenská služba. Hurá. Tito naši mladí, dobijú nepriateľa smartfónmi.
To sme teda dopadli.
Keď tu boli Rusi - bolo lacno.
Odišli - odvtedy všetko neustále dražie.
Nejaký problém?
Hladujú, hladujú a hladujú...
Žena? Tá bilancia dobitých vyzerá skôr na útok Kodiaka.
To bolo humanitárne zabíjanie.
Odporúčame