Na autách o ktoré majú ľudia záujem (primerane malé, šikovné, lacné..) nezarobia. Musia vyrábať 2,5 t "tanky na 4 kolesách" a navýšiť cenu. Hlúpy kúpi. Ale ľudia tiež múdrejú. Načo obrovská opacha, že sa na parkovisku nevytočíš a do autoumyvárky nevojdeš. Ale aspoňže sedím vysoko. Vyššie ako sused.

