Plánovať môžu.
Plánovať môžu.
O prímerie ide Zelenému.!
Načo bolo tých 2000000 obetí? A rozflákaná UA? Už sa to vie?
Myslím, že tie otázky sa dali naskladať aj rozumnejšie. Možno 3-4 v pohode, ale ostatok čisto akademické vystatovanie sa. Nie pre maturantov.
Vtip dňa:
Kyjev sa snaží šetriť životy vojakov...
Skrytá reklama na kanadský cirkus..
Nejaký problém?
Banderovským.
Zaplatil si už Postoj-u? Tak si tie ich $račky čítaj.
Predvčerom ti Trumpík jasne povedal, kto chce vojnu a kto ju vyprovokoval. Toho sa drž!
Čo to tu stále pastuješ ako malý chlapec?
Tieto čísielka a počty sú tak pre malé deti. Iné je niekam vtrhnúť a iné ovládať.
Ukroši vtrhli do Kurska, celú oblasť "ovládali." A dnes?
Najviac sa o to snaží Zelený.
Ak neprinútime Rusko k mieru, budeme pokračovať v boji a zásobovaní Ukrajiny..
Tomu sa povie Diplomacia na americký spôsob.
A Rusi sa z teba asi po$erú, že ty milý Trumpík.
Mier alebo nič. Prímerká si nechajte! Putko ideš!
A je to tu zas! Dôchodky. Sú nadpriemerne vysoké. (píše 25 ročná novinárka vyštudovaná v Sládkovičove. Poznáme.)
Až pokiaľ sa neminú obložené chlebíčky?
Tak preto žiadne prímerie! Len MIER!
My máme makarony!
Som rád, že ste tu dali diskusiu. Fajn. Pekné od vás. Držte sa!
Americký formát, majú za to (dobre) zaplatené, tak robia zo seba čokoľvek, aj šašov. Vydržia všetko.
Nesie sa to všetkými televíziami celého "slobodného" sveta. Dobre si vás namotali. Už len čakám, kedy nám niektorý porotca povie, že patríme do Európy, že sme Európa.
Odporúčame