Dobré ráno, pán Macron!
A ako sa vám spalo? Vtedy, keď ste sedeli za dlhým stolom u Putina, vtedy ste mali robiť vyhlásenia. Schovávali ste sa za Bidenovu a Blinkenovu sukňu. Teraz štekáte, keď šteká Trump? Hanbite sa!
Dobré ráno, pán Macron!
A ako sa vám spalo? Vtedy, keď ste sedeli za dlhým stolom u Putina, vtedy ste mali robiť vyhlásenia. Schovávali ste sa za Bidenovu a Blinkenovu sukňu. Teraz štekáte, keď šteká Trump? Hanbite sa!
Sa mu divím, že na to vôbec reaguje.
Ale aj tak si myslím, že sa nemá čo starať do toho, čo urobí Rusko s prímerím.
(aj ja podnikám vyše 30 rokov a nemám 50 ročný dom v Chorvátsku)
A ty už máš potvrdenie? Na hlavu?
Nech si ich zoberie do Ňú jorku!
Najväčší kôň je tu Matelko.
To ten tokok nemá nič iné na robote? Gule si vála, kade chodí. Vyhoďte ho!
Fico a aj Putin by mali odstúpiť. Ináč si narobia ešte väčšiu hanbu.
Áno. A nejaký problém?
No dobre, ale to všetko, čo tu píšete platí aj pre tých od18 do 65...!
a vy tu veríte po tomto ešte na nejaké prímerie?
No, čo vidím tu, tak sa vozia na krajších, väčších a drahších autách, než my. Nezdá sa mi, že by boli tak núdzni.
Nový balík vojenskej pomoci pre Ukrajinu, ktorý navrhuje Európska únia, by mohol mať tento rok hodnotu až 40 miliárd eur.
Tak kto to chce a kto nechce to prímerie na Ukrajine???
P.S. Nepotrebujem odpoveď, odpovedzte si sami...
(Takto nie. Putina treba vymeniť.)
To nerozporuje to, čo som napísal vyššie.
Choď do hája aj so svojim facebookom!
To nikdy nenastane!!! Oni sa potrebujú hrať na dobrých. Viď EÚ. Banda podvodníkov. Vyberú od všetkých a rozdajú svojim. Takto oni žijú.
Ide jar. Debili a obmedzenci už vychádzajú z nôr...
Zachráň sa, kto môžeš!
(kto je tu chudobný?)
Byrokratická hydra je neporaziteľná. Trumpík s tým nič nespraví.
Putina treba čo najskôr odstaviť!
Odporúčame