Nech žije MDŽ!
Ja osobne som rád, že tento "komunistický" sviatok prežil aj demokraciu.
Nech žije MDŽ!
Ja osobne som rád, že tento "komunistický" sviatok prežil aj demokraciu.
...podhorských káblov...
Pod horou, pod horou čierne psíča breše.
Susedovie mara, Susedovie mara nerada s češe...
bože, Bože, BOŽE!
Prečo Jano ideš? Preparát!
Tá nemala na mysli nikoho, lebo tej práve tá myseľ chýba.
Nie, nedokážu. Zelenému je škoda chodiť za strýkom Trumpom, či za tetou Lajnovou. Nepotrebuje ich, ba naopak, ešte ich rád poučí pri ďalšej návšteve (ak ho tam pustia) ako sa vyhráva vojna aj bez nich. Lajnová už aj najnovšie odhlásila zbrojenie, že netreba a že Ukroši rozprestrú svoj dáždnik aj nad Macronom. To aby mu účes nezmokol. Takže, takáto je pravda. A Puťko? Rozmýšľa, ako spáchať sepuku. Chi mu radil aby si privoňal k Zeleného tričku, že to mu stačí a je to bezbolestné. Asi pôjdu takto spolu.
Ale ho nastajlovali. Musel riadne zacvakať.
... a to ešte nezbrojíme...
Zabudol si na ďalšiu kategóriu - ľudia z kysuckých valalov. Tam si doma. Ty to tam poznáš.
Vidím, že súčasným ľuďom sa dá napísať čokoľvek. Všetko spapajú.
Zabudol si na Stanke-ho. Aby to bolo 50Hz.
Mariče...
To je presne tak, ako vyrábať a dodávať zbrane pre mier.
(Už sa nečudujem, že A. Delon chcel opustiť tento svet, lebo mu nerozumel.)
Zalez! Keď tomu nerozumieš.
A čo dostala Olena Z.?
Rusi si musia svoje víťazstvo vybojovať sami. A oni si ho vybojujú. Vôbec tu nejde o nejakého Oranžového, ten nech sa im do toho nepletie. (Radšej nepletie)
Odporúčame