Nemcom to vyhovuje a bude ešte najmenej 10-15 rokov. Pokiaľ nevyhynú starí páprdovia, ktorým je nadmieru dobre. Žiadna zmena, nikto ju nechce. Žijú si ako prasce v žite. Čo ich trochu trápi, to sú migroši, ale to nejako pretrpia. Jedine Bývalá NDR, tí doplatili na rok ´89. Dnes to už vedia.


