Ja áno, ja mám. Ty si zrejme lekár. Tak nepochopíš.
Ja áno, ja mám. Ty si zrejme lekár. Tak nepochopíš.
Dokonca, ako tvrdí, volala na mestskú políciu.
„Nepomohlo, lebo páni policajti ani z auta neráčili vystúpiť. Naše každodenné predstavenie na Gudernovej je množstvo vyvreskujúcich ožranov, ktorí už od rána robia neskutočný bordel,“
Čítajte viac: https://korzar.sme.sk/c/23404971/maju-toho-p…
Už aby tu tí čínski policajti boli!
Lebo naši sa boja!
Tak potom čo tam smradia?
Buď rád, že on nevidel teba!
Odhaľovať áno, ale to nestačí! Trestať treba!
A čože? Plochá noha, či zlatá žila? Viac pohybu a menej jesť! Paralen je bez predpisu a aj keď mi ho predpíše MUDr. musím si ho zaplatiť.
Ušetríme.
85% všetkých prípadov na SK úspešne rieši Dr. Google.
Putin s ním a ja s tebou...
Len sa tak sám seba pýtam.
Čo to musela byť za idiotská vláda, keď spískala takéto memorandum!
Do basy. A na komplet.
Správne. Mám svoj vek a viem, že za socíku boli tabuľkové platy všade, naprieč celým hospodárstvom a bolo to tak správne. Robotníci, technici, administratíva. U ľudí vznikla tak motivácia niečo viac a viac dosahovať. Prax, odbornosť... A viem, že bol ministrom financií vtedy nejaký Leopold Lér. Ten jasne povedal, Ak produktivita v národnom hospodárstve vzrastie ročne o 4%, v takom prípade sa môžu zdvihnúť platy o 3%. A to garantoval, to dodržal.
Normálny život, ako všade na svete. Myslíte, že to naši lekári pochopia?
Ja som ich nazval hovězí...
Udeľujem ti 1. cenu za komentár ku príspevku!
To si zložil sám? Si kabrňák. (ale ináč tokok!)
Pán je MUDr._?
Odporúčame