Hnutie SK nepoznám. Poznám len hnutie Olajňákov, podvodníkov.
Kradol som, podvádzal som, klamal a korumpoval - no a čo?
Hnutie SK nepoznám. Poznám len hnutie Olajňákov, podvodníkov.
Kradol som, podvádzal som, klamal a korumpoval - no a čo?
Vitaj na debate Mr. Borovička! Už som sa bál, že ťa niekto nahlásil, že nadržiavaš Rusom. A pritom ty si tak objektívny.
(Alebo ti došla borovička?)
Máš tam preklep. Ukrajinci určite nemôžu mať veľké straty. Nemôžu!
A čo "hlasy zo zahraničia?" Nezabrali?
A on je navyše aj z mesta a ty si z dediny.
Nevedel som, že hodinky si musím kupovať od tenistov.
To ako zistia, že som gay? Špeciálne vyšetrenie?
Hlavný borovičkár sa preberá z delíria. Bacha na neho. Chce nás všetkých poudávať.
Pekný nadpis - taký typický pre SK-novinárov, čo študovali v Púchove.
Ukrajinský blogeri hovoria o postupe Rusov.
Hanba na 100 rokov!
Tak teraz neviem, už sa v tom strácam. E. Musk je už zlý? Už nie je "náš?" Veď doteraz bol našim vzorom. Čo sa stalo? Čo vyparatil?
Aj keď ju zvlášť nemusím, toto, čo povedala je svätá pravda, to vystihla presne:
...a keď sme sedeli v šatni a začali sa medzi sebou zhovárať, nerozumela som im. Bolo mi až do plaču. Pýtala som sa sama seba, čo tam robím, prečo hrám s ľuďmi, ktorým nerozumiem, s ktorými nemôžem vtipkovať ani sa normálne rozprávať.
Po dvoch rokoch som sa však vrátila do Bratislavy, pretože to bol veľmi osamelý a jednostranný život...
A ešte niečo - Nerobte z Mauréry novú Pauhofovú.
Rozhodnú aj tak "hlasy zo zahraničia."
3 dňová ŠO Ukrošov = a už sa pracú...
Pokiaľ jej ide o obrovský priestor, najväčší by našla v Rusku.
A ty sa vráť do školy!
Ani tam nedoleteli.
Rodičom tých spratkov naložiť dvojnásobok.
Kradol som, podvádzal som, falšoval... No a čo?
Matelko.
Niečo nové, životaschopné...?
Maďarská alebo rakúska nútená správa.
Polícia sa bojí! načo majú tie drahé kamery? Sedia a hrajú sa lietadielka. Však národ si to vzrieši sám. Dobre vedia a i vidia, kto to robí. Nevidím, nepočujem - mám pokoj. Rušenie nočného kľudu? Nezáujem.
Odporúčame