Baví to tu ešte niekoho? Izraelci vyhrávajú, Ukrajinci vyhrávajú. Korejci na odpis, Putin s rakovinou je trojník, Čína je na Sibíri, Scholz predáva plyn, má ho prebytok, nemecké autá sú najlacnejšie a najlepšie, Rusi už nemajú práčky ani vysávače, Kursk je už ukrajinský, Kamala vysoko vedie a Macron vraj plánuje odstúpiť..

