Teraz neviem, Korčák dáva aj Fiatky?
Teraz neviem, Korčák dáva aj Fiatky?
Matelka nedokáže nahradiť nikto. Ani Korčák. Nech sa snaží, ako chce. Robí, čo môže, na Matoviča nemá!
No ty verejne nemusíš nič, všetci vedia, kto ťa natrhol.
Kúty bola vždy rozumná obec. Matelko ich dnes už neopije rožkom. Prišli z CZ, tak vidia a vedia, čo by ich čakalo.
Spolieham na mladých. Tých už dnes Matelko rožkom neopije. Poučili sa.
A Matelka? tak to je už zvrátenosť!
Napísal to tak, ako to vyhodnotil zo správ z našich "nezávislých" medií. Ale ty to nepochopíš.
Ty si celý bizár...
Tí, čo nosia falošné okuliare, majú aj falošnú dušu. Ako mafiáni.
Priebežné výsledky z hlasovania v 2. kole:
1. Pellegríni
2. Matelko
Odpoveď hľadaj u Majerského.
A preto ho volím - ! Voľba je jasná - normálnosť.
Faloš a farizejstvo v podaní Matelka v okuliaroch sú mi cudzie.
Slováci sa už nenechajú nachytať.
Áno, každý z nás blbne po svojom...
Niekto je rozumný a niekto je Kajetán...
...napísal Matelko.
Ty si po kom ostal? Že sa nehanbíš.
Dávam otázku do pľacu. Myslíte si, že Kažimír žije na Slovensku?
Natáral a má zarobené. Na celý rok. Obyčajné veštenie z krištáľovej gule.
To tieto všetky výhody si užívala a aj užíva Kiska?? Slováci, neblbnite!
Demokratický dvojkilometer.
Odporúčame