Ahoj Ivan! Zmenil si nick? Dal si si už okuliare?
Ahoj Ivan! Zmenil si nick? Dal si si už okuliare?
Ahoj Ivan! Aj dnes si robíš kampaň?
Tí Francúzi sú nejakí bojachtiví...
Tento článok je takým malým prehľadom veľkých podvodníkov. A pritom najväčším podvodníkom je štát.
Špeciálne zlá je situácia v nemocniciach - ha-ha. Sa čudujete? Už dávno sa nezvyšovali platy lekárom. Už si pripravujú pôdu. Navrhujem, na začiatok o 100%.
Už sa to prejavuje:
Matovič - Prebral rétoriku svojho poradcu Matoviča - kradol som podvádzal som, klamal som - No a čo?
Korčák - Srbsko napadnuté bez mandátu - No a čo?
Ja podporujem IT-čkára Lipavského. To je iný lúmen. Bude to potrebovať.
Jasný dôkaz toho, že majú málo! Keby zarábali dvojnásobok, (trojnásobok) tak sa to nestane. Treba im pridať.
Len malá oprava - on vôbec nie je asertívny, je drzý a primitívny. A jedno podmieňuje druhé.
Nechal sa podporovať Matovičom. To hovorí o všetkom!
Ani štipka hrdosti? Korčok? Kariérny prezliekač.
Duševný mrzák. Chudák.
Závidíš?
To si ty, Ivan? Daj si okuliare.
Zatiaľ sa približovala len Amerika.
To má od Kňažka.
A od koho?
Všetci ste rovnakí...
Nauč sa slovenčinu, ty študovaný i_m_b_e_c_i_l.
Tiež si kariérny? Za slivovicu?
a má okuliare...
Beriem. Teplý Pele a aj studený Korčák. Ideálne. Aj palacinka je lepšia teplá, než studená. Studená je dobrá len svokra a Korči.
Odporúčame