Zadíval som sa mu do očí a samá AI... Akoby Matelko.
Zadíval som sa mu do očí a samá AI... Akoby Matelko.
Médiá sa snažia zachrániť predaj Himarsov vo svete tým, že trikrát zrýchľujú uverejnené videá s nimi. (Pozri video k článku)
Tu sa už nedá nič k tomu dodať.
Komunisti si vyberali rozumných - progresívci plagiátorov...
To nezmeníš.
Niekto normálnych - niekto pošahaných...
Fiatka slúži?
Ale to si už písal aj o Amerike, keď si sa odtiaľ pred dvoma rokmi vrátil.
Recykluješ svoje príspevky, alebo demencia?
Čo má čo zvažovať?? Nech ho podá!
Len som strašne zvedavý na to jeho odôvodnenie.
Niektorí zlodeji okrádajú zásadne iba zlodejov.
Vždy som vravel, že sú to kabrňáci...
(A svišť ju potom balil do fólie)
alebo na ranči v Austrálii...
To ako keby že má lepru? No, osobne ja by som bol rád, keby som mal americký pas.
Začína chytať maniere Čaputovej.
...a hlavný hasič a policajt ho spoločne vyhlásili za kaput...
Ja myslím, že ty to VEĽMI dobre vieš...
S Bidenom mal rokovať Macron! Lenže to by nesmel byť pred ním priposr@tý. De Gaulle by mu to ináč vytmavil.
To preto, že bol členom Strany. Strany si vždy vyberala odborníkov a ľudí s rozumom. Boli to naj lepší vedci, primári, umelci, robotníci, proste na všetkých úsekoch života tí Naj.. Tí sa nemuseli pred nikým hanbiť, vybudovali za 40 rokov to, z čoho títo žijú a čo títo 40 rokov rozkrádajú. Po nich prišli zlodeji, plagiátori a šašovia.
A teraz do mňa!
Na rubeľ sa ty môžeš zvysoka vy... Sú to také isté papieriky ako aj €, akurát typ a množstvo tlačiarničiek je iné.
V živote národov bývajú také obdobia, keď sa niektoré cítia viac, než tie druhé. Týka sa to všetkých národov. Či už sú to Slováci, Česi. Ukrajinci, Rusi, Nemci, Chorváti, Srbi, Američania... A dokonca si na to vymysleli aj nejaké doktríny, či náboženstvá a tými si to aj ospravedlňujú. A keď to presiahne určitú mieru, tak sa dokonca do seba aj pustia. Výsledok? Totálny preplesk. Či už vzájomný, alebo od iných. Teraz to postihlo Ukrajincov. Nič im nechýbalo, mali VŠETKO, bol to vysoko rozvinutý štát, dokonca viac, než Československo. Potom prišla Nulandová s koláčikmi. Už ich majú. (Páčili sa mi zábery v TV, keď ich núkala, ako jej ich miestni odmietali)
V živote národov bývajú také obdobia, keď sa niektoré cítia viac, než tie druhé. Týka sa to všetkých národov. Či už sú to Slováci, Česi. Ukrajinci, Rusi, Nemci, Chorváti, Srbi, Američania... A dokonca si na to vymysleli aj nejaké doktríny, či náboženstvá a tými si to aj ospravedlňujú. A keď to presiahne určitú mieru, tak sa dokonca do seba aj pustia. Výsledok? Totálny preplesk. Či už vzájomný, alebo od iných. Teraz to postihlo Ukrajincov. Nič im nechýbalo, mali VŠETKO, bol to vysoko rozvinutý štát, dokonca viac, než Československo. Potom prišla Nulandová s koláčikmi. Už ich majú. (Páčili sa mi zábery v TV, keď ich núkala, ako jej ich miestni odmietali)
Žiadna chyba. Dobre si to vystihol, navyše teraz bude mať každý druhý v chalupe zbraň. Javeliny +++ Dosť nepríjemné.
Odporúčame