Ty si viac Suchý, ako Števo.
Pozor ovcovolič-!
Zdá sa, že Borelovi lepí...
Dnes si zvlášť nejaký vtipný. Silvester sa bliži.
Daj ešte nejaký o policajtoch.
Nože, daj ešte nejaký o policajtoch.
Daj ešte nejaký o policajtoch.
Daj ešte nejaký o policajtoch.
Daj ešte nejaký o policajtoch.
Prečo Jano ideš? Preparát.
(na čom Jano fičíš?)
Omyl. Infláciu predsa spôsobili Rusi vojnou na UA.
Kolíková mala vraj zlý sen... Kolíková hovorí o zlom sne... Poznám jednu dobrú vykladačku snov. Je z Pezinka.
A turisti si mohli precitat Cdelano b CCCP.
Jozinko je mierne retard?
Dal mu ich úplne viditeľne admin. Ako všetky!
Podľa gramatiky niektorých trolov (bata, valdo a spol.) vidim, ze títo tu a na SME sú tí istí. Akoby ich jedna mater mala.
kurtizana - si ty pri zmysloch?? Zrejme budes vlastník firmy PaulinkaTT s.r.o. keď sa tak angažuješ. Odporúčam prechádzku po jarnom lese.
Áno, máš pravdu. Je pomerne zima. Ani hrach mi tieto Vianoce nevyšiel.
A ty aj po smrti. Proste nafurt! Raz idiot - navždy idiot.
Odporúčame