Vidím, že Brigita sa nám nejako "rozohnila."
tak za prvé: Plán obnovy a odolnosti NIKDY nebol myslený primárne na nejakú obnovu. Boli to len dotácie v inej forme na kupovanie si lojality vlád. (Zoberte si Hegerka a tú jeho suito-lúzu, čo títo mohli naplánovať? A naviac najsamlepší Mikloš.) To, čo bolo predlžené, akože na schválenie = Sodoma-Gomora! A retardovaná EÚ to pekne spapkala.
za druhé: Áno, pani Brigita. Som za naliatie si čistého vína. Lenže to musí chcieť aj EÚ a najlepšie začnú tým, že prestanú tlačiť. (nemyslím na záchode, myslím na západe)
Všetko je dotované - vlády kúpené (aj Orbán), socializmus ako vyšitý!


