Ja som za to aby ste zostali pri tom starom dobrom "americkí vedci" a nie "umelá inteligencia."
Ja som za to aby ste zostali pri tom starom dobrom "americkí vedci" a nie "umelá inteligencia."
Krásne a pritom jednoducho napísané...
+++
Krásna, pekná, inteligentná, sympatická, neodolateľná, pracovitá, mladá žena...
Pán generál asi pozeral reláciu "Snívajte s nami."
Ale tá demonštrácia - to je iné kafe... Šimečka len ticho závidí.
Som nepriateľ opozície, ale - Okamžite do péčka! Nie je nenahraditeľný. Národ má iné starosti, nie riešiť nejakého (invalidného) Danka. Špekuloval, špekuloval, až došpekuloval... Nech to zoberie Taraba alebo Huliak. Sú omnoho rozumnejší aj normálnejší.
Pretože muži sú blbí. A ženy to vedia. Odporúčam knihu - Muži na provázku.
Len nepríčetní volia SNS. Tak, ako aj KDH. Farizeji a falošníci. Za boha, za národ. (Alebo opačne?)
On chce kandidovať aj do EÚ - je to ohrozenie celej EÚ. OOT zostane vždy OOT.
Nože mi ukáž, ktorý lekár živorí. Ukáž, prosím.
Nemajú na tu alebo sa boja..
Aj "A" aj "B" je správne.
Čo je to Korčok?
Si si istý?
Napr. mne to zaplatila mimovládka. A tebe?
Moja otázka - Pani prezidentka, prečo radikalizujete národ?
Kto seje vietor... ...
Miško, som rád, že si sa zakopal.
Myslím, že niekde na Považí sa v 80-tych rokoch vyrábali letecké motory pre Rusov. Musíš sa spýtať V. Havla, čo s tým spravil. (teda, ak ho niekde zastihneš)
Pôvodne som chcel k tomu niečo povedať, ale napokon azda stačí toto:
A na čo sú Únii takto rozsiahle databázy? Ťažko povedať.
Jasné. Zákopy a obranné opevnenia sú úplne jasnou prípravou na OBROVSKÚ ofenzívu.
Smutné.. Ale z obrázku a ani z textu neviem určiť, ktorý je ktorý.
Ale to si nevšímajte. To len ja aby som si rypol do našich vysokoštudovaných novinárov.
Odporúčame