Rusi sa musia brániť.
Rusi sa musia brániť.
To je len začiatok.
sorry, ale na to sa tu hralo! A výsledok je rozdelenie. Ešteže sme sa netĺkli. Lenže Ukrajinec nenávidí Rusa ďaleko viac, než Slovák Čecha a Čech Slováka. Každé delenie je BLBOSŤ!!!
Merkelová otvorene o vypuknutí vojny na Ukrajine: Všetci sme zlyhali...
Tak prečo v tom stále pokračujete?
Spadol si do jazera? A hlavou na skalu?
Už ani tá Amerika nie je, čo bývala...
To mu písal jeden policajt z Kysúc. Od krompáča. A aj tak dopadol.
Remišku obhajoval nejaký Stanko. Poznáš ho?
No ale Muro vie pekne spievať a Bombic nie. Muro pôjde na Eurovíziu. Už mu to starý Simečka vybavil.
Bol si tam na vyšetrení? A čo, Uznal ťa?
Kto povedal? Starý Šimečka?
Kto povedal? Starý Šimečka?
Už mu stíska polky?
Kto povedal? Starý Šimečka?
Kto povedal? Starý Šimečka?
Kto povedal? Starý Šimečka?
Rusko neustúpilo v kľúčových otázkach návrhu dohody o Ukrajine...
Boli by mechom praštení.
Jedna miera, dve miery...
Zas tam niečo "uniklo?"
Zdá sa, že aj tebe. /a dosť to zapácha./
Odporúčame