Majú Putina za úplného idiota!
Majú Putina za úplného idiota!
Vážení! A smiem dnes vôbec vyjsť z domu? (Som zaočkovaný.)
...a ešte aj to počasie!
Ráž by mal rozhodne odstúpiť.
"A" je správne.
Mýliš si ho s M. Rubiom.
Tak potom svojich občanov klame aj vždy pravdovravná, Fialova ČT1, tam to tiež tak hlásili.
Naša susedná krajina v EU... Tajomný nadpis, blbé predpisy... Dolný Bangladeš.
Na toho Ráža sa to všetko riadne sype. A ešte aj v Hornej Volte jeden takýto český vlak prešiel psa. Toto Ráž už neustojí.
Ak to nebude pre Rusov prijateľné, bude sa bombardovať. Zima bude na Ukrajine na nevydržanie.
nevedko2 je chmuľo.
nevedko2 je chmuľo.
nevedko2 je chmuľo.
nevedko2 je chmuľo.
A načo už len je tebe píla? Pôjdeš s ňou pomáhať Ukrošom?
A to tu budú podaktorí písať, že "seniori" sú najtupšia časť populácie.
Kde to bolo? Aha, na Slovensku.
Pripadá mi to ako lacné, dobré a výhodné robenie si P.R. pred kamerami určitých vyhasnutých "celebrít."
Je to príliš "slovenské" - stiahnite to.
Ruskí vojaci sa pohybujú po Pokrovsku.
Video.
Video:
Ruskí vojaci sa pohybujú po Pokrovsku.
Odporúčame