A toto poznáš?
Kyjev prehral túto vojnu už vtedy, keď vykonal prevrat a začal terorizovať etnických Rusov na Ukrajine, ktorí tvoria viac ako 40 % populácie.
A toto poznáš?
Kyjev prehral túto vojnu už vtedy, keď vykonal prevrat a začal terorizovať etnických Rusov na Ukrajine, ktorí tvoria viac ako 40 % populácie.
The victor decides the terms of peace, not the loser.
Yankee go home! Hands off Ukraine.
Šugarmen - dobre známy z pesničky Šugar, Šugar, Honey, Honey.. Uber pary.
To si odkiaľ skopíroval? Alebo to ty sám? No bože, ochraňuj nás!
A deje sa presne to, čo som tu už včera písal.
Dnes nastane v médiách obrovský škrekot proti mierovému plánu. Toto je ešte len začiatok. Ešte príde EÚ a tí naj-tajtrlíci. Očakávam aj Lipavského s Fialom.
Ha-Ha-Ha...
EÚ vždy pricupitá ako poslušný sluha. A Dony (a aj ty) to dobre vie!
Veď ani nevedia, kde ich majú.
To nechaj na Ameriku, dobre?
To musíš do každého svojho príspevku zatiahnuť Demokratov s Naďom?
Podpíš a ťahaj!
Počúvaj Zelený. Čo tu nariekaš? Čo tu hráš? Choď si poplakať na rameno strapatého Johnsona. A neboj, spravodlivosť si ťa nájde.
Apage Satanas!
To bola labutia pieseň Zeleného. Tri roky klamstiev + kopa mŕtvych. Stačilo!
Škoda. Práve v čase, keď už západ konečne pochopil.
OvP.
Bol som a viem...
Kde na tieto trápnosti tí traja králi zo západu chodia? To ich stále baví takto sa strápňovať?
Poľsko, Lotyšsko.. Ešte že to zostalo v EÚ.
Najzásadnejšia úprava je asi tá, že voľby by sa nemali uskutočniť do 100 dní, ale do 101.
To by im malo prejsť.
Odporúčame