Utrpenie a hlad bude stále i keď karneval bude trvať mesiac .Ľuďom tie listky na jedlo platia bez rozdielu či je sviatok alebo pracovný deň pretože vacsina ludi nepracuje .Madura ide zvyšovať plat pre vojakov lebo sa bojí že utečú Chudaci sa boja utiecť lebo rodinným príslušníkom hrozia vysokým trestom Putinko už vypisuje o Amer.invazii lebo predpokladá že Američania tam zakročia ako slávna Sovietska armáda v 68 keď vtrhla do Československa i keď tam nebol hlad ani vraždenie ako je vo Venezuele.Americania na rozdiel od Rusov pokiaľ sa nevrazdi vo veľkom do cudzieho štátu nevtrhnu ..

